نام کامل:کامران سودمند,نام مستعار:سندبلاست مارن.آدرس سایت:www.www.maren.ir.همکاران:espako.com
5 از 5
ورود
کرج ، حد فاصل شاه عباسی و میدان توحید ، برج سامان12
23 45 872 0912

سندبلاست قوطی

سندبلاست قوطی

سندبلاست به طور کلی عملیاتی هست که در آن بوسیله ی مواد ساینده و به قدرت فشار باد از دستگاه مولد به سطح مورد نظر پاشیده میشه و سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی ( زنگ ، رنگ پوسیده شده ، دوده ، چربی ، ....) را تمیز و پاک میکنه و همچنین سطح مورد نظر برای رنگ آمیزی آماده و بهترین شرایط و بهترین روش برای رنگ آمیزی می باشد و در واقع روش بهتری جهت رنگ آمیزی و همچنین عمل آوری لایه رنگ خوب که چسبندگی آن خیلی بیشتر از روش های قدیمی و ضد زنگ می باشد.

فشار باد مورد نظر برای دستیابی به سطوح مختلف می تواند تغییر یابد و نسبت به خواسته خود فشار را کم و زیاد کرد و به سطح دلخواه رسید و همچنین قطر و شکل ریزدانه ای که جهت ساب پاشی استفاده می شود نیز موثر و مهم می باشد.

عملیات سندبلاست نباید در هوای بارانی و مرطوب انجام گیرد چون سطوح سندبلاست شده زنگ زده و پودر زنگ روی سطح قرار گرفته و رنگ روی سطح فلز قرار نمیگیرد در واقع یک لایه میان رنگ و سطح وجود دارد که خود عامل زنگ زدن و پوسیدگی سطح رنگ شده در آینده نه چندان دور می باشد.

رنگ آمیزی هم باید بعد از اتمام سندبلاست و تمیز کاری نهایی انجام شود و مدت زمانی بیش از 6 ساعت نباید بیبشتر باشد و رنگ لایه اول (ضد زنگ) روی کار و سطح اعمال شود.

رنگ آمیزی لایه های بعدی میتواند زمان بیشتری فاصله داشته باشد ولی قبل از اعمال هر لایه ، لایه قبلی حتما خشک شده باشد و حتما تمیزکاری و بادگیری های لازم انجام گیرد.

سندبلاست و رنگ آمیزی مارن

سندبلاست و رنگ

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره همراه 09128724523 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

کرج ، حد فاصل شاه عباسی و میدان توحید ، برج سامان12
23 45 872 0912
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)